Jakie kosmetyki na powiększanie ust wybrać? Powiększanie ust kosmetyki

Wiele kobiet marzy o pełniejszych ustach. Ten trend zawdzięczamy w dużej mierze instagramowym celebrytkom, takim jak, np. Kylie Jenner czy Kim Kardashian, które wylansowały modę duże usta. Nie wszystkie panie mogą pochwalić się takimi ustami, a chirurgiczne powiększanie ust to poważny krok. Jak uzyskać zatem w bezpieczny sposób efekt powiększonych ust?
Powiększanie ust kosmetyki do wyboru

Po pierwsze: Makijaż

Odpowiedni make-up stworzy iluzję pełnych i miękkich ust. To rozwiązanie tanie i bezpieczne. Jedyna wada? Trzeba się nauczyć kilku tricków, no i efekt nie będzie tak spektakularny.

Po drugie: Błyszczyki

Na rynku znajduje się spory wybór błyszczyków, które nawilżają i powiększają usta, zostawiając przyjemne uczucie chłodu. Producenci obiecują połysk, nawilżenie, wygładzenie i odżywienie warg, które wyglądają na wilgotne i lekko połyskujące. Niektóre z błyszczyków zawierają kwas hialuronowy, który uzupełnia ubytki w skórze. Technologia 5 x Volume Maximize rozszerza naczynka krwionośne i przyspiesza mikrokrążenie. Ceny błyszczyków zaczynają się od 17 złotych, a najbardziej luksusowe osiągają cenę 165 złotych, jak Pomadka Addict Lip Maximizer Dior, której producent obiecuje efekt zwiększonej o 29% objętości ust.

Po trzecie: serum

Istnieją także inne preparaty, które obiecują efekt powiększonych ust. W ich składzie pożna znaleźć kwas hialuronowy, który wiąże cząsteczki wody w skórze, nawilża i ujędrnia usta, olejek rycynowy – działa przeciwzapalnie, regenerująco i odżywczo, miętę pieprzową odpowiedzialną za pobudzenie cyrkulacji krwi. Kolejne składniki to mikroalgi – Cylindrotheca Fusiformis Extract – działają stymulująco na odnowę komórek skóry, uelastyczniają ją i nawilżają, są też silnymi antyoksydantami oraz Portulaca Pilosa – pobudza syntezę kwasu hialuronowego, ma działanie przeciwstarzeniowe, ujędrnia i nawilża. Serum kosztuje od 40-50 złotych. Należy je aplikować co najmniej dwa razy dziennie. Użytkowniczki Lips Up chwaliły sobie łatwą aplikację i przyjemne mrowienie po nałożeniu serum.