Wyszczuplające gorsety – czym się kierować przy wyborze?

Gorset. Wydawać by się mogło, że czasy swojej świetności ma już za sobą. A jednak w ostatnich latach wraca do łask i nie jest wstydliwym tematem. Jest to modny i bardzo praktyczne, aby poprawić i udoskonalić sylwetkę w kilka sekund. Możesz więc przyjąć taki wygląd, jaki chcesz, nie martwiąc się o swoje kompleksy. Odchudzi talię i brzuch, a może także biodra i pośladki, jeśli te obszary stanowią dla ciebie problem. Ale pamiętaj, że gorset może również pomóc ci zaakceptować twoje kształty w ich obecnym kształcie, harmonizując je trochę: jesteś wysublimowany, z lub bez!

W jakim celu?

Wbrew powszechnemu przekonaniu, gorsety nie muszą być niewygodne! Mogą nawet oferować ci komfort przez cały dzień. Co więcej, pozwalają na bardziej harmonijne krzywe, niezależnie od morfologii. Jak ty to robisz? Kształtując swoje ciało i dostosowując się do kształtów poprzez przeprojektowanie ich dzięki tkaninie, która jest zarówno zwarta jak i elastyczna. Koniec ze skomplikowanymi małymi wybrzuszkami, które wystają z Twojej sukienki lub ulubionych spodenek dżinsowych: celem gorsetu lub majteczek wyszczuplających jest ich usunięcie, abyś czuła się pewniej.

Które wybrać?

Na rynku jest wiele różnych odchudzających się spodni i gorsetów, dlatego dokonanie wyboru może być czasami skomplikowane. Jeśli na przykład nosisz ubranie w jasnym kolorze lub całkowicie biały wygląd, to wybierz wkładkę do majtek, która jest najbliższa kolorowi skóry, tak aby była niewidoczna. Jeśli twoje ubrania są ciemne, to możesz wybrać dowolny kolor!
Jeśli masz do wyboru kolor, masz też do wyboru kształt. To wszystko zależy od pożądanego rezultatu. Jeśli Twoje biodra sprawiają, że czujesz się nieswojo, najlepiej zdecydować się na model, który jest wzmocniony na tym poziomie. Jeśli chcesz skupić się na talii, poszukaj wyższego modelu, który znajduje się tuż pod biustem. Masz również wybór spodu: są majtki, które kształtują w ten sposób pośladki, aby zmniejszyć ich wizualną objętość. Ale są też majtki płaszczowe w formie stringów: idealne jeśli nosisz obcisłe pończochy.