Elegancja to podstawa mody.

Czym byłaby moda bez “bazy”? Bez czegoś do czego zawsze można wrócić, gdy znudzą się nam już krótkie i chwilowe trendy? Elegancja to podstawa. To baza.

 

To dobrze skrojona marynarka lub tweedowy żakiet, to wysokiej jakości jedwabna chustka; to proste, dobrze skrojone dżinsy oraz klasyczna, skórzana torebka. Bazę można urozmaicać, modyfikować i zmieniać, ale zasada jest podobna. Dobrze wie o tym między innymi marka Chanel, która od lat jest uosobieniem klasy i elegancji. Każdy pokaz tej marki jest wielkim wydarzeniem, ale na każdym z nich “baza” jest podobna. Ostatni pokaz Cruise 2021 to feeria kolorów i wysmakowanych jak na markę przystało detali. Fuksja, koral i jasny, cukierkowy róż miesza się z nieśmiertelnym połączeniem czerni i bieli. Akcenty biżuteryjne i akcesoria jak zawsze gustowne i w dobrym stylu.

 

Klasyczne, krótkie kolczyki z logiem; proste bransoletki oraz torebki Chanel 19 w wielu wariantach kolorystycznych i rozmiarach. Podobnie elegancję postrzega marka Valentino w swojej kolekcji Cruise. Proste fasony, organiczne kształty, subtelne dodatki oraz wariacja na temat torebki Rockstud. Dodatki mają tylko podkreślić nasz charakter, a nie go tworzyć. Każdy elegancję postrzega inaczej, ale jej baza wszędzie opiera się na podobnych rzeczach. Na solidnym fundamencie możemy zbudować swój indywidualny styl.