Odżywki do rzęs – jaką wybrać. Odżywka do rzęs Orphica

Kobiety marzą o długich rzęsach, dlatego odżywki do rzęs stały się jednym z najchętniej kupowanych produktów. Nie trzeba dzięki temu używać maskary, chodzić do kosmetyczki na przedłużanie rzęs, a także nie trzeba się przejmować odpowiednim zmyciem tuszu po całym dniu aktywności.
W sieci pojawia się wiele rankingów najlepszych odżywek do rzęs. Bardzo często pojawia się w nich odżywka do rzęs Orphica. Nie bez przyczyny klientki są zadowolone z jej działania.
Skład odżywek do rzęs

Odżywka do rzęs – skład i efekty

Odżywki do rzęs zagęszczają linię rzęs, sprawiają, że rosną one szybciej, a także stają się dłuższe i grubsze. Ponadto pogłębiają ich naturalny kolor. W sklepach znajdziemy dziesiątki produktów, które różniąc się ceną (od 30 złotych do ponad 200 złotych) i składem. Dyskusyjnym składnikiem zawartym w wielu odżywkach do rzęs jest bimatoprost, który może wykazywać działanie niepożądane, dlatego nie poleca się go do użytku kobietom w ciąży.

Najlepsze odżywki do rzęs

Jedną z najczęściej wymienianych w rankingach odżywek jest Realash Orphica. W jej składzie znajdziemy składniki aktywne takie jak: pochodną bimatoprostu – Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide oraz peptyd wzmacniający wzrost rzęs: Biotinol Tripeptide-1 oraz wyciągi roślinne: ekstrakt z korzenia tataraku, nagietka, liści skrzypu polnego, nasion lnu, owocu palmy sabałowej. Efekty stosowania odżywki są zauważalne gołym (czy może już okolonym długimi rzęsami) okiem – już po czterech tygodniach można zaubserwować znaczne wydłużenie i zagęszczenie rzęs. Odżywka jest bardzo wydajna i łatwa w użyciu – pędzelkiem maluje się kreskę wzdłuż linii rzęs na górnych powiekach. Kosztuje niestety około 170 zł za 3 ml, ale można to nazwać inwestycją. Warto zaznajomić się także z innymi produktami marki Orphica.

Jak często stosować odżywkę do rzęs?

Na samym początku odżywkę warto aplikować codziennie. Po miesiącu, gdy zauważysz pierwsze rezultaty, nie rezygnuj całkowicie z jej stosowania. Zmniejsz częstotliwość jej nakładania do dwóch, trzech razy w tygodniu.